/public/cache_sk/1/8/d/2/8/18d2860a3055ceb0acae56d83f40edb25278746f-20200902135034.jpg

Čo obsahuje a aký je jej účinok?

Idealbody® je diétna metóda vyvinutá nemeckými odborníkmi na výživu, založená na jedinečnej myšlienke, pomocou ktorej môžete schudnúť zdravo. 

Podstata nového typu výživového systému:

  • príjem kvalitných bielkovín, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie svalovej hmoty, správne fungovanie organizmu, spaľovanie tukov a plynulé fungovanie metabolických procesov, 
  • telo počas diéty dostáva všetky dôležité živiny, zásobí sa vitamínmi, 
  • Pri čom je skoro neustále v stave spaľovania tukov!

IdealBody®

Vaše telo si počas diéty zvykne na nový typ stravovacieho systému, metabolizmus nadobudne optimálnejší rytmus, takže na konci diéty nepriberiete späť kilá, ktoré ste stratili, môžete sa vyhnúť jojo efektu.

Počas diéty Idealbody® nedochádza k hladovaniu, pretože pravidelne jete kvalitné jedlo a chudnete z tukov, takže s malou pozornosťou po diéte sa môžete vyhnúť jojo efektu!

Zvláštnosťou diéty Idealbody je bielkovinový komplex, ktorý obsahuje. Kokteil obsahuje bielkoviny z 3 rôznych zdrojov, ktoré sa vstrebávajú s mimoriadne vysokou účinnosťou, práve preto biologická hodnota diéty Idealbody je extra vysoká.

Biologická hodnota ukazuje, do akej miery sú prijaté bielkoviny využiteľné, teda to, do akej miery ich dokáže organizmus zabudovať do svojho fungovania.  Biologická hodnota celého vajíčka je 100, takže ľudské telo ho môže využiť na 100%. Táto hodnota ukazuje aj to, ako rýchlo a efektívne je náš organizmus schopný využívať prijaté bielkoviny.

Na bielkovinových prípravkoch sa často uvádzajú hodnoty vyššie ako 100, napríklad biologická hodnota diéty Idealbody je 162.

Ako to, že nebudete hladní?

Kokteil je plnohodnotná strava, obsahuje všetko pre zdravé fungovanie organizmu.
Kokteil je plnohodnotná strava, obsahuje všetko pre zdravé fungovanie organizmu.

Aj keď jeho tvar nie je obvyklý, pretože je tekutý a nie tuhý, vzhľadom na svoje bohaté zloženie sa považuje za kompletné jedlo. Verte mi, že obsahuje všetko, čo potrebujete: ak by ste boli kozmonaut, mohli by ste si ho vziať so sebou ;-)

Počas celej diéty sa budete stravovať pravidelne, vytvorí sa rytmus, ku ktorému sa organizmus veľmi ľahko prispôsobí. Váš metabolizmus môže fungovať optimálne a ďalšie kalórie nezaťažia váš tráviaci systém. Budete prekvapený, aký budete dynamický a uvoľnený!

Držať diétu bude zábava, môžete sa pripraviť na sezónu v bikinách!  

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!