Schudnúť môžete aj bez zložitej diéty

Dobre vyzerať nie je nemožné ani pri množstve povinností. Pri diéte Idealbody nemusíte počítať kalórie, dáte si kokteil a môžete ísť. Celé netrvá ani minútu!

Počas diéty:

1

Lahodnými a kvalitnými kokteilmi dokonca môžete nahradiť všetky svoje jedlá, takže nemusíte variť a nakupovať.

2

Nemusíte počítať kalórie, obťažovať sa s varením a nemusíte si kúpiť ani permanentku do telocvične.

3

Kokteily si za 1 minútu môžete pripraviť kdekoľvek a v nepriepustnom shakeri si ich zobrať aj so sebou.

4

Vitamíny a minerálne látky, ktoré diéta Idealbody obsahuje,Vás nabijú, celý čas budete energický.

Prečo sa chudne ťažko zaneprázdeným?

Schudnúť môžete aj bez zložitej diéty

Väčšina diét si vyžaduje veľkú pozornosť a veľa energie, často sa nedajú zladiť s každodenným životom. Vytvorenie špeciálnej diéty a životného štýlu si vyžaduje veľa času a starostlivé plánovanie, pričom sa veľmi ľahko robia chyby.
 

Schudnúť môžete aj bez zložitej diéty

Večera s priateľmi, drink v trendovom bare, krátke stretnutie so starým známym ... programy, počas ktorých sa musí alebo sa môže jesť. Pri toľkých udalostiach sa ťažko zavádza systém do stravovania, hoci pravidelnosť ja uvedomelý prístup sú nevyhnutné. 
 

Schudnúť môžete aj bez zložitej diéty

Rýchle občerstvenie dostupné na cestách je často príliš kalorické a nezdravé. Hamburgery a trojuholníky pizze sú vynikajúce, ale chudnutie takmer znemožňia. Vaše telo namiesto prázdnych kalórií potrebuje kvalitné výživné látky, vďaka ktorým môžete držať krok a tempo.
 

Čím je program IdealBody® efektívny?

Ďalšie užitočné inormácie o programe Busy Days

Najväčšou výhodou diéty Idealbody- okrem jej účinnosti- je jej jednoduchosť. Neprevráti váš život hore nohami, ale zapadne do vášho hektického každodenného života. Prispôsobí sa vášmu životnému štýlu, a nevyžaduje veľa energie, čím sa znižuje pravdepodobnosť vzniku chýb. Kokteily sú komplexnou náhradou stravy, sú praktické, vášmu organizmu dodajú kvalitné živiny a nebudete musieť hodiny stráviť s nákupom. V závislosti od toho, koľko kíl a akým tempom chcete schudnúť, si môžete vybrať z 3 diétnych metód, to je jediné rozhodnutie, ktoré musíte urobiť.

Rozdiel bude v dĺžke diétnych metód a v tom, že koľko tuhých jedál budete mať počas kúry.

IdealBody® IdealBody® IdealBody®

Nemáte čas na komplikované diéty? Diéta Busy Days môžete vtesnať aj do mimoriadne náročného dňa 

Udržať si svoju hmotnosť je najťažšie v časovo vypätom období, práve preto je v tomto období potrebná špeciálna diéta. Diétu Busy Days sme zostavili tak, aby ste jej počas dňa museli venovať čo najmenej času a pozornosti, lebo si nemusíte pamätať odlišné obdobia, kokteily vám dokonca vyriešia aj raňajky-olovrant a večeru. 

Prejsť k celému opisu

Potrebujete bystré riešenie? Váš život o Smartdiétou nebude o diéte.

Ak máte pocit, že komplexnejší program na chudnutie sa do vášho života nehodí, Smartdiéta je potom pre vás. Počas nej 2 jedlá denne (desiatu a večeru) nahraďte kokteilmi, a na raňajky a obed jedzte zdravé jedlo s nízkym obsahom sacharidov. S touto jednoduchou metódou sa nadbytočných kíl môžete zbaviť postupne.

Prejsť k celému opisu

Túžite po metóde, ktorá sa dá ľahko dodržať? 30 dňová diéta kombinovaná so stravou je práve pre vás. 

Ak ste pripravený diétu začať s intenzívnou fázou len s kokteilmi a potom prejsť na kokteily v kombinácii s jedlom, 30 dňová ZÁKLADNÁ diéta bude tá, ktorá vám dlhodobo zaručí úspešné chudnutie. Diéta sa skladá z troch ľahšie dodržateľných fáz, a po prvých troch dní na obed si už môžete dopriať tuhé jedlo.

Prejsť k celému opisu

Nech si už vyberiete hociktorý z našich programov, jedno majú spoločné: na základe svojej výšky budete konzumovať 3,4 alebo 5 jedál:

IdealBody®

Ako piť kokteily?

Správne dávkovanie

IdealBody®

  • Príprava s mliekom: 4 odmerky (35 g) prášku zamiešať v 300 ml mlieku s obsahom tuku 1,5%.

  • Z jednej krabice kokteilového prášku pripravíte 15 dávok s mliekom.

  • Odmerka je súčasťou balenia.

Desatoro úspešnej diéty:

1. Najlepší výsledok dosiahnete, ak si diétu vyberiete podľa svojej nadváhy.

2. Zjedzte predpísané množstvo, neschudnete viac, ak do kokteilu dáte menej prášku alebo zjete menej kalórií.

3. Nevynechajte jedlá, vaše telo môže začať vytvárať zásoby a chudnutie sa zastaví!

4. Pite dostatočné množstvo tekutiny, 2,5 až 3 litre, vrátane kokteilov.

5. Sledujte čas medzi jedlami. Medzi dvoma kokteilmi by mali uplynúť 3-4 hodiny, nejedzte viac naraz, napríklad na konci dňa.

6. Nezáleží len na kalorickej hodnote jedál, ale aj na ich zložení: venujte pozornosť obsahu uhľohydrátov, bielkovín a tukov.

7. Sacharidy nie sú nepriatelia! Znížte ich množstvo, ale nemusíte ich vylúčiť zo svojej stravy. K šalátu si môžete dať aj pol porcie obilia.

8. Nezačnite intenzívne cvičiť súčasne s diétou, ak ste pred diétou necvičili.

9. Ak počas diéty ste pravidelne hladný, opýtajte sa našich poradcov, čo by ste mohli robiť inak, pretože tento pocit pri diéte Idealbody nie je normálny.

10. Odvážte sa každý deň! V prvý deň ráno sa odvážte a zmerajte aj svoje miery, to vás bude motivovať počas diéty. Je dôležité, aby ste sa vždy vážili v rovnakom čase, aby ste videli, ako postupujete.

Im sa to podarilo, pridajte sa!

Úspešný príbeh Presne túto diétu som potrebovala Presne túto diétu som potrebovala Presne túto diétu som potrebovala

Pre Veroniku sú veľmi dôležité prísne pravidlá, dobre nastavený systém a duševná podpora počas diéty. S programom sa zoštíhlila a zmenila aj svoj životný štýl.

#Mamina #diéta s dieťaťom #Mamina #Zaneprázdnený typ
Úspešný príbeh Stal sa zo mňa úplne iný človek Stal sa zo mňa úplne iný človek Stal sa zo mňa úplne iný človek

Monika dosiahla zmenu, ktorej by sama neverila: stala sa štíhlou, zdravotne uvedomelou, atletickou, sebavedomou ženou. A to všetko za štyri a pol mesiaca!

#Zaneprázdnený typ #chudnutie jednoducho #Zaneprázdnený typ
ďalšie úspešné príbehy Úspešný príbeh

Možno vás to zaujíma

BLOG Cvičíte a najradšej by ste spálili tuk, ako zvýšili výkon? Cvičíte a najradšej by ste spálili tuk, ako zvýšili výkon? Cvičíte a najradšej by ste spálili tuk, ako zvýšili výkon?

S radosťou konštatujeme, že čoraz viac ľudí sa snaží prejsť na zdravú životosprávu, ktorá musí byť spojená i s pohybom. Ten, kto urobí odvážne rozhodnutie, môže si vybrať z rôznych športových disciplín.

#šport
BLOG Najlepšie recepty na bielkovinové koktejly a ich priaznivé účinky na organizmus Najlepšie recepty na bielkovinové koktejly a ich priaznivé účinky na organizmus Najlepšie recepty na bielkovinové koktejly a ich priaznivé účinky na organizmus

Aký je vplyv bielkovín na organizmus, prečo je bielkovinový koktejl skvelým riešením pre zvýšenie hmotnosti aj pre diétu a ako by sa mal pripraviť?

#výživa
Ďalšie články BLOG

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!