Splňte vaše sny, buďte úspešná!

Diéta v 21. storočí nie je o sebatrýzni, ale o zdraví. Svoju vysnívanú postavu môžete dosiahnuť aj tak, že konzumujete kvalitné a chutné produkty, ktoré sa prispôsobia vašim individuálnym očakávaniam. A nakoniec sa za vami nebudú otáčať len chlapi, ale za vašim chrbtom vám budú závidieť aj kolegyne.

Počas diéty:

1

Vyberte diétu Výzva ako rýchlu pomoc, alebo diétu Základ, ktorá sa kombinuje s jedlom, preto sa drží ľahko.

2

Mysleli sme aj na životný štýl bez laktózy alebo lepku, môžete si vybrať aj z týchto kokteilov.

3

Nemusíte počítať kalórie a prezerať tabuľky živín, dokonca nemusíte ani variť.

4

Zloženie kokteilov podporuje zdravé chudnutie, vitamíny, ktoré obsahujú, Vás nabijú, budete vyrovnaný a dynamický.

Prečo sa modernej žene chudne ťažko?

Splňte vaše sny, buďte úspešná!

Väčšina diét je časovo náročná, vyžaduje si veľa pozornosti a energie,  a často sa nedá zladiť s bežným životom. Vytvorenie špeciálnej diéty a životného štýlu je ťažké, počas rozbehaných dňoch je priam nemožné. Táto jednoduchá diéta by však nemala obrátiť  hore nohami ani Vašu kuchyňu, ani Váš život. 
 

Splňte vaše sny, buďte úspešná!

My ženy máme tendenciu skúsiť každú novú, trendi diétu, ktorú nerobíme dôsledne. Okrem toho niekoľko z mnohých módnych metód je skutočne spoľahlivých a overených, z ktorých väčšina je, žiaľ, zbytočná a niekedy dokonca škodlivá. Namiesto toho je starý osvedčený recept, ktorý mnohí dokázali, lepší.
 

Splňte vaše sny, buďte úspešná!

Mnoho diét nie je vôbec vhodné pre ľudí s rôznymi potravinovými alergiami alebo špeciálnymi diétami. Tí, ktorí potrebujú sledovať prísady, obzvlášť ťažko nájdutakú  diétu, ktorá im vyhovuje a je aj účinná.
 

Čím je program IdealBody® efektívny?

Čo by ste ešte mali vedieť o programe Trendy žena?

Pokiaľ ide o diétu, existujú dva typy žien: tie, ktoré boli vždy bacuľatá, a nikdy neverili tomu, že niekedy môžu byť chudé, a tie, ktoré doteraz mali šťastie a problémy s hmotnosťou majú až teraz. Keď začneme pracovať, máme čoraz viac povinností, a možno aj rodinu, tak sa to stáva. Je jedno, do ktorej kategórie patríte, svoj cieľ môžete dosiahnuť aj vy. Či vám vadí to, že šaty veľkosti S, ktoré ste kúpili v zľave, sú vám priúzke, či chcete byť ženou, akou sa vo svojom vnútri cítite, musíte robiť to isté. V závislosti od toho, koľko a akým tempom chcete schudnúť, si môžete vybrať z 3 diétnych metód. To je jediné rozhodnutie, ktoré musíte urobiť. Ukážte svetu, čo je vo vás, buďte kosť! 

IdealBody® IdealBody® IdealBody®

Nemáte čas na komplikovanú stravu? Diéta Busy Days sa zmestí aj do najrušnejších dní 

Svoju hmotnosť najťažšie udržíme počas najrušnejších období, preto je v týchto časoch potrebná špeciálna diéta. Diétu Busy Days sme zostavili tak, aby ste jej museli venovať čo najmenej času a pozornosti, pretože si nemusíte pamätať rôzne fázy, kokteily dokonca vyriešia aj problém s raňajkami-olovrantom-večerou.

Prejsť na celý opis

Potrebujete bystré riešenie? Váš život o Smartdiétou nebude o diéte.
 

Ak máte pocit, že komplexnejší program na chudnutie sa do vášho života nehodí, Smartdiéta je potom pre vás. Počas nej 2 jedlá denne (desiatu a večeru) nahraďte kokteilmi, a na raňajky a obed jedzte zdravé jedlo s nízkym obsahom sacharidov. S touto jednoduchou metódou sa nadbytočných kíl môžete zbaviť postupne.

Prejsť na celý opis

Túžite po metóde, ktorá sa dá ľahko dodržať? 30 dňová diéta kombinovaná so stravou je práve pre vás. 

Ak ste pripravený diétu začať s intenzívnou fázou len s kokteilmi a potom prejsť na kokteily v kombinácii s jedlom, tak vám chudnutie dlhodobo zabezpečí 30 dňová ZÁKLADNÁ diéta. Kúra pozostáva z troch, čoraz jednoduchšie dodržateľných fáz, po prvých troch dní na obed si už môžete dopriať tuhú diétnu stravu.

Prejsť na celý opis

Nech si už vyberiete hociktorý z našich programov, jedno majú spoločné: na základe svojej výšky budete konzumovať 3,4 alebo 5 jedál:

IdealBody®

S mliekom alebo bez? Ako piť kokteily?

Správne dávkovanie

IdealBody®

  • Príprava s mliekom: 4 odmerky (35 g) prášku zamiešať v 300 ml mlieku s obsahom tuku 1,5%.

  • Z jednej krabice kokteilového prášku pripravíte 15 dávok s mliekom.

  • Odmerka je súčasťou balenia.

Desatoro úspešnej diéty:

1. Najlepší výsledok dosiahnete, ak si diétu vyberiete podľa svojej nadváhy.

2. Zjedzte predpísané množstvo, neschudnete viac, ak do kokteilu dáte menej prášku alebo zjete menej kalórií.

3. Nevynechajte jedlá, vaše telo môže začať vytvárať zásoby a chudnutie sa zastaví!

4. Pite dostatočné množstvo tekutiny, 2,5 až 3 litre, vrátane kokteilov.

5. Sledujte čas medzi jedlami. Medzi dvoma kokteilmi by mali uplynúť 3-4 hodiny, nejedzte viac naraz, napríklad na konci dňa.

6. Nezáleží len na kalorickej hodnote jedál, ale aj na ich zložení: venujte pozornosť obsahu uhľohydrátov, bielkovín a tukov.

7. Sacharidy nie sú nepriatelia! Znížte ich množstvo, ale nemusíte ich vylúčiť zo svojej stravy. K šalátu si môžete dať aj pol porcie obilia.

8. Nezačnite intenzívne cvičiť súčasne s diétou, ak ste pred diétou necvičili.

9. Ak počas diéty ste pravidelne hladný, opýtajte sa našich poradcov, čo by ste mohli robiť inak, pretože tento pocit pri diéte Idealbody nie je normálny.

10. Odvážte sa každý deň! V prvý deň ráno sa odvážte a zmerajte aj svoje miery, to vás bude motivovať počas diéty. Je dôležité, aby ste sa vždy vážili v rovnakom čase, aby ste videli, ako postupujete.

Im sa to podarilo, pridajte sa!

Úspešný príbeh Celý môj život sa zmenil Celý môj život sa zmenil Celý môj život sa zmenil

Erika výrazne schudla, za 6 mesiacov sa dokázala zbaviť 27 kg a nezmenilo to len jej vzhľad.

#Wonder Women #vysnívaná postava #Moderná žena
Úspešný príbeh Dosiahla som vysnívanú postavu! Dosiahla som vysnívanú postavu! Dosiahla som vysnívanú postavu!

Erika si splnila svoj sen pomocou Programu veľkého chudnutia Idealbody: dosiahla vysnívanú hmotnosť, teraz je o 13 kíl štíhlejšia. A to ešte nie je všetko: celý proces prežívala ako príjemné dobrodružstvo.

#Wonder Women #vysnívaná postava #Moderná žena
ďalšie úspešné príbehy Úspešný príbeh

Možno vás to zaujíma

BLOG Bez raňajok ani krok? Bez raňajok ani krok? Bez raňajok ani krok?

Raňajky nie sú iba vyvrcholením dňa, sú oveľa viac! Ste zvedaví, prečo?

#výživa
BLOG Koľko kolagénu denne potrebujeme? Tipy na správne dávkovanie Koľko kolagénu denne potrebujeme? Tipy na správne dávkovanie Koľko kolagénu denne potrebujeme? Tipy na správne dávkovanie

Do určitého veku si síce dokážete vyprodukovať dostatok kolagénu prirodzene pomocou vyváženej stravy, ale pre ochranu kĺbov, rast svalov a zdravie pokožky a vlasov by ste mali zvážiť užívanie kvalitného a ľahko vstrebateľného kolagénu. Koľko kolagénu denne potrebujete, aby ste sa cítili vo svojej koži naozaj dobre?

#životný štýl #vysnívaná postava
Ďalšie články BLOG

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!