Úspešný príbeh

Dosiahla som vysnívanú postavu!

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Erika si splnila svoj sen pomocou Programu veľkého chudnutia Idealbody: dosiahla vysnívanú hmotnosť, teraz je o 13 kíl štíhlejšia. A to ešte nie je všetko: celý proces prežívala ako príjemné dobrodružstvo.

Erika: „Už nikdy viac také leto!“

Vždy podľa mňa potrebujeme veľkú motiváciu k tomu, aby sme dospeli k rozhodnutiu: a teraz schudnem. Pre mňa znamenali túto motiváciu fotky z tohto leta. Keď som sa pozrela na seba, rozhodla som sa, takto to nemôže pokračovať ďalej!

Išla som naisto

Cítila som, že už mám dostatočnú motiváciu aj vôľu, ale potrebujem odbornú pomoc k dosiahnutiu svojho cieľa. A tento chýbajúci element som našla v Programe veľkého chudnutia Idealbody®: dostala som všetko (odborne podloženú diétu, lekársku podporu, priebežnú kontrolu, odborné rady, atď.), s ktorými dokážem zabezpečiť, aby moja snaha bola úspešná. A nesklamala som sa: dosiahla som svoju ideálnu váhu, zo 74 kg som schudla na 61 kg. Ani ťažké to nebolo: skôr som prežívala akési príjemné dobrodružstvo, počas ktorého som sa dostala čoraz bližšie k svojim snom.

Konečne sa páčim sama sebe

Presne toľko som chcela zhodiť - teraz už musím robiť len na tom, aby som bola aj fit. Takmer nezbadateľne sa počas mesiacov diéty vytvorila správna životospráva: teraz nakupujem, varím a zložím svoj jedálny lístok vedome. Nemusím si odoprieť svoje najobľúbenejšie jedlá, len ich pripravím so zdravšími ingredienciami. Namiesto toho priebežne dostávam pochvaly, ba čo viac, z mojich fotiek zdieľaných na sociálnej sieti brali motiváciu k začatiu diétneho programu aj iní ľudia. Je dobrý pocit byť príkladom, rástla moja sebaúcta aj sebavedomie. Už sa chystám na leto a určite s väčšou radosťou pôjdem na pláž. Po dlhých rokoch sa odhodlám obliecť aj bikini.

Počas štyroch mesiacov sa Erika zbavila dohromady 13 kg-ov, aaaa drží svoju váhu aj po roku! Pozrite si na fotkách!

Erika si splnila svoj sen pomocou Programu veľkého chudnutia Idealbody.

Jej výsledky v číslach:
Obvod pásu: 86,5 cm → 73 cm
Boky: 109 cm → 95 cm
Stehná: 61 cm → 51 cm

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!