Úspešný príbeh

Úspešný príbeh Touto zmenou som manželovi vyrazila dych Touto zmenou som manželovi vyrazila dych Touto zmenou som manželovi vyrazila dych

Podobne ako mnohým iným, ani Anite neprospeli dôsledky epidémie. Blízkosť chladničky, sedavá každodenná rutina mali svoj účinok. Ale keď sa jej už ani do obchodu nechcelo, rozhodla sa: takto to už ďalej nejde.

#Zaneprázdnený typ
Úspešný príbeh Ideálny stav neexistuje, iba vo filmoch Ideálny stav neexistuje, iba vo filmoch Ideálny stav neexistuje, iba vo filmoch

Som Attila Zsombor, inštruktor potápania a od Vianoc som schudol niekoľko kíl - takto začína Attila svoj príbeh, aby na konci vyvodil veľmi dôležité ponaučenie. Ideálna hmotnosť neexistuje! 

#Športový typ
Úspešný príbeh O 33 kíl ľahší život! O 33 kíl ľahší život! O 33 kíl ľahší život!

Edina si ako matka dvoch športovo aktívnych detí uvedomila: ani ona nemôže vyzerať hociako! Vtedy začala s programom IdealBody® a po šiestich mesiacoch je o 33 kíl ľahšia a môže povedať, že konečne dosiahla svoju ideálnu postavu.

#Zaneprázdnený typ
Úspešný príbeh Môj manžel je na mňa hrdý, ako aj moje dievčatá! Môj manžel je na mňa hrdý, ako aj moje dievčatá! Môj manžel je na mňa hrdý, ako aj moje dievčatá!

Cieľom Adri ako matky dvoch detí je návrat k svojej mladistvej postave a nádhernému ženskému šatníku. A či sa jej to podarilo? Fotky hovoria samy za seba!

#Mamina
Úspešný príbeh V zrkadle som videla ženu s nedostatkom sebavedomia V zrkadle som videla ženu s nedostatkom sebavedomia V zrkadle som videla ženu s nedostatkom sebavedomia

Dora si vďaka nedostatku sebavedomia uvedomila, že musí niečo urobiť. V tridsiatke je príliš skoro na to, aby sa utiekala do sebaľútosti, keď sa v nej vás skrýva mladá energická žena.

#Wonder Women
Úspešný príbeh  Po 4 rokoch zmizli bolesti nôh Po 4 rokoch zmizli bolesti nôh  Po 4 rokoch zmizli bolesti nôh

Zuzka sa uvedomila pri vážení po Vianociach: dosiahla dno. Váha ukazovala takmer 100 kíl a bolesť sa stala jej každodenným spoločníkom. Vtedy sa rozhodla zmeniť svoj život.

#Mamina
Úspešný príbeh Chela by som sa dostať späť do športovej formy Chela by som sa dostať späť do športovej formy Chela by som sa dostať späť do športovej formy

Po nepríjemnom rozchode a následne počas nového vzťahu Flóra úplne opustila svoju bývalú športovú formu. Ale po určitom čase jej naozaj začalo chýbať jej staré ja: dievča, ktoré sa pekne obliekalo a sebavedomo sa pozeralo na svet. 
 

#Wonder Women
Úspešný príbeh Povedali mi, že už musím prestať chudnúť Povedali mi, že už musím prestať chudnúť Povedali mi, že už musím prestať chudnúť

Adri sa po rodinnej tragédii uchýlila k jedlu. Kilá zákerne pribúdali, a keď som si to uvedomila, mala už 20 kíl navyše. Najprv som mala podozrenie na vnútorné príčiny, ale čoskoro sa ukázalo, že musím zmeniť svoj život a stravovacie návyky.

#Wonder Women
Úspešný príbeh Nad 50-tkou, na 60-tke Nad 50-tkou, na 60-tke Nad 50-tkou, na 60-tke

Nelly začala s Ideal Body diétou vo veku 52 rokov, pri problémoch štítnej žľazy a s nadváhou takmer 20 kg. Popri jej odhodlaní je v súčasnosti ukážková aj jej štíhlosť.

#Silver #Silver
Úspešný príbeh Chcem byť najfit babkou! Chcem byť najfit babkou! Chcem byť najfit babkou!

Po mnohých rokoch a mnohých neúspešných diétach je Andrea na celkom dobrej ceste k tomu, aby bola nielen najlepšou, ale aj najfit babkou na svete!

#Silver
Úspešný príbeh Aj v menopauze môžete byť štíhla a pekná Aj v menopauze môžete byť štíhla a pekná Aj v menopauze môžete byť štíhla a pekná

Pre Julianu bol prechod skutočne osviežujúcou zmenou: pomocou 30-dňového programu veľkolepo schudla, opäť sa pekne oblieká a žiari!

#Silver
Úspešný príbeh Adriana: Celulitída zmizla Adriana: Celulitída zmizla Adriana: Celulitída zmizla

Aj do každodenného života mladých, atraktívnych žien sa dá Ideal Body® diéta jednoducho zaintegrovať. Adriana uviedla, že program bol pre ňu zábavný a jednoduchý.

#Športový typ

Ízletes csomagajánlataink „No Sport” garanciával

Zelený čaj

40-45 dávok

Zelený čaj je veľmi mnohostranný nápoj: povzbudzuje myseľ a telo, podporuje procesy detoxikácie. Už jednou šálkou denne urobíte veľa pre seba!

11,00 €

Odstrániť

BANÁNOVÝ IdealBody® bielkovinový koktejlový prášok

15 porcií, BEZLEPKOVÝ

S našim exotickým jemným koktejlom s banánovou príchuťou diéta sa stane potešením! Je bezlepkový, takže ho môžu s dôverou konzumovať aj tí, ktorí sú naň citliví.

25,90 €

Odstrániť

IdealBody® Shaker - Pink

350 ml

Praktický shaker, v ktorom ľahko pripravíte svoj kokteil. Je 100 % nepriepustný, takže si ho môžete vziať aj so sebou.

6,00 €

Odstrániť

LIFE CHANGER – 90-dňová diéta + Kolagén

VŽDY VÝHODNEJŠIE V BALÍKU

Komplexný balík pre veľké ciele! Ak ste sa rozhodli zmeniť svoj život a teraz sa vedome snažíte dosiahnuť ideálnu hmotnosť, balíček Lifechanger je to, čo hľadáte. 10 ks kokteilov, 3 Antioxidant, 1 Herbal Harmony, 1 komplexný kolagénový, 1 čaj, 1 Psyllium + DARČEK 1 Shaker.

331,49 €

Odstrániť

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!