Džínsy pred pôrodu vám opäť sadnú!

Vynikajúco vyzerať v šatách pred pôrodu nie je nemožné. Vieme, že potrebujete jednoduché riešenie, preto ponúkame takú diétu, ktorá si nevyžaduje veľa energie. S programom Mamina vám pomôžeme, aby ste sa dostali do formy.

4 najdôležitejšie fakty o programe Mamina:

1

Premýšľajte o tom, koľko času uplynulo od pôrodu a koľko kíl chcete schudnúť. Na základe toho zistíte, ktorý diétny program bude najvhodnejší.

2

Počas diéty budete kombinovať kokteily a tradičné jedlá, podľa tej metódy, ktorá vyhovuje Vašej nadmernej hmotnosti.

3

Ak ste za intenzívny štart a ste aspoň rok po pôrode, môžete začať so 14 dňovou fázou a konzumovať len kokteily.

4

Ako matka potrebujete zvýšený príjem vitamínu, preto Vám k diéte odporúčame vitamín Mom'secret, aby ste vždy mali dosť energie.

Prečo sa chudne zle po pôrode?

Džínsy pred pôrodu vám opäť sadnú!

Počas tehotenstva a dojčenia sa úplne zmení aj hormonálna rovnováha a metabolizmus. V tomto období s nadváhou často zápasia aj ženy s bezproblémovou postavou. Dokonca práve kvôli týmto zmenám nemusia nevyhnutne pomáhať ani predtým osvedčené metódy.
 

Džínsy pred pôrodu vám opäť sadnú!

Tréningy niekoľkokrát do týždňa, zložité a náročné diéty, ktoré si vyžadujú veľa energie, sa už viac nedajú zladiť s Vaším životom, pretože ako matka sa už nestaráte len o seba. Práve teraz potrebujete taký diétny kokteil, ktorý pripravíte rýchlejšie ako banánové pyré pre dieťatko.
 

Džínsy pred pôrodu vám opäť sadnú!

Počas doma strávených mesiacovch ako matka to vôbec nemáte ľahké. Medzi dvomi uspávankami rýchlo zjete, čo Vám príde pod ruku, aj zvyšky po malom často končia na Vašom tanieri, takto je ťažké niečo zhodiť z nadváhy.  Nedojedajte, lebo práve na nebadane prijímaných kalóriách záleží najviac! 
 

Čím je program IdealBody® efektívny?

Ďalšie užitočné informácie o programe Mamina

Vieme, že keď máte dieťa, najdôležitejšie sú pre vás jeho potreby, ale je prirodzené, že by ste sa opäť chceli dostať do najlepšej formy. Pri držaní diéty sa preto musíte rozhodnúť uvážlivo. Najdôležitejším faktorom pri výbere správnej diéty pre vás je, či ešte dojčíte svoje dieťa.

  • Ak ešte dva- alebo viackrát dojčíte denne, odporúčame vám, aby ste s diétou počkali.
  • Ak dojčíte už iba raz denne, môžete začať s náhradou večere za kokteily Idealbody. To vám umožní začať chudnúť pomalým tempom, berúc do úvahy potreby vášho tela a vášho dieťaťa. 
  • Ak už nedojčíte, ale od pôrodu ešte neuplynul rok, odporúčame 30 dňovú diétu, lebo váš organizmus potrebuje viac času (hormóny, živiny), aby sa vrátilo k normálu.  
  • Ak už od pôrodu uplynul aspoň rok a už ani nedojčíte, na základe svojej nadváhy si už môžete vybrať z nasledovných diétnych metód: 

IdealBody® IdealBody®  IdealBody®

Rozdiel bude v dĺžke diétnych metód a v tom, že koľko tuhých jedál budete mať počas kúry.

Túžite po metóde, ktorá sa dá ľahko dodržať? 30 dňová diéta kombinovaná so stravou je práve pre vás.

30 dňovú diétu sme vyvinuli pre milovníkov účinných a ľahko dodržateľných metód. Počas nej sa striedajú dni len s kokteilmi a dni v kombinácii so stravou, čo vám dlhodobo zaručí úspešné chudnutie. Diéta sa skladá z troch fáz, ktoré sa dajú dodržať čoraz ľahšie, po prvých troch dňoch na obed si už na obed budete môcť dopriať tuhé diétne jedlo.

Prejsť na celý opis

Pri rodine potrebujete jednoduchú metódu? Váš život so Smartdiétou nebude len o diéte.

Ak máte pocit, že komplexnejší diétny program teraz nevojde do vášho života, Smartdiéta je práve pre vás. Počas nej 2 jedlá denne (desiatu a večeru) nahraďte kokteilmi, a na raňajky a obed jedzte zdravé jedlo s nízkym obsahom sacharidov. S touto jednoduchou metódou sa nadbytočných kíl môžete zbaviť postupne.

Prejsť na celý opis

Vyvinuli sme pre bacuľatých: dlhodobá a šetrná diéta pri nadváhe nad 40+ kg

Pre tých, ktorí majú značnú nadváhu, sme vyvinuli osobitnú metódu, v ktorej sa striedajú intenzívne (iba kokteily) a menej intenzívne (kokteily v kombinácii s jedlami) fázy. Je to potrebné, pretože vyššia nadváha spôsobuje väčšie rozdiely v organizme, odlišné množstvo obvyklých porcií jedla, odlišnú potrebu živín, ktorým sa počas diéty treba prispôsobiť. Ak máte väčšiu nadváhu, musíte plánovať dlhodobo, pretože ani kilá nepribudli za pár týždňov. Počas diéty sa snažte dodržať 4 jedlá denne (raňajky, obed, olovrant, večeru). Túto metódu dopĺňa možnosť konzultácie na zmapovanie a definovanie vašich stravovacích návykov, ktoré viedli k obezite a pomôže vám pri vytvorení zdravších stravovacích návykov a životného štýlu.

Prejsť na celý opis

Nech si už vyberiete hociktorý z našich programov, jedno majú spoločné: na základe svojej výšky budete konzumovať 3,4 alebo 5 jedál:

IdealBody®

Správne dávkovanie

IdealBody®

  • Príprava s mliekom: 4 odmerky (35 g) prášku zamiešať v 300 ml mlieku s obsahom tuku 1,5%.

  • Z jednej krabice kokteilového prášku pripravíte 15 dávok s mliekom.

  • Odmerka je súčasťou balenia.

Desatoro úspešnej diéty:

1. Najlepší výsledok dosiahnete, ak si diétu vyberiete podľa svojej nadváhy.


2. Zjedzte predpísané množstvo, neschudnete viac, ak do kokteilu dáte menej prášku alebo zjete menej kalórií.

3. Nevynechajte jedlá, vaše telo môže začať vytvárať zásoby a chudnutie sa zastaví!


4. Pite dostatočné množstvo tekutiny, 2,5 až 3 litre, vrátane kokteilov.


5. Sledujte čas medzi jedlami. Medzi dvoma kokteilmi by mali uplynúť 3-4 hodiny, nejedzte viac naraz, napríklad na konci dňa.


6. Nezáleží len na kalorickej hodnote jedál, ale aj na ich zložení: venujte pozornosť obsahu uhľohydrátov, bielkovín a tukov.


7. Sacharidy nie sú nepriatelia! Znížte ich množstvo, ale nemusíte ich vylúčiť zo svojej stravy. K šalátu si môžete dať aj pol porcie obilia.


8. Nezačnite intenzívne cvičiť súčasne s diétou, ak ste pred diétou necvičili.


9. Ak počas diéty ste pravidelne hladný, opýtajte sa našich poradcov, čo by ste mohli robiť inak, pretože tento pocit pri diéte Idealbody nie je normálny.


10. Odvážte sa každý deň! V prvý deň ráno sa odvážte a zmerajte aj svoje miery, to vás bude motivovať počas diéty. Je dôležité, aby ste sa vždy vážili v rovnakom čase, aby ste videli, ako postupujete.

Im sa to podarilo, pridajte sa!

Úspešný príbeh Večne na diétach Večne na diétach Večne na diétach

Sylvia vyskúšala nespočetne veľa metód, aby sa zbavila nadváhy. Teraz konečne dosiahla naozajstnú zmenu!

#Mamina #diéta s dieťaťom #Mamina
Úspešný príbeh Prekonala všetky moje očakávania! Prekonala všetky moje očakávania! Prekonala všetky moje očakávania!

Melánii pomohla Idealbody v tom, aby sa pustila do odstránenia nadbytočných kíl skutočne odhodlane. Zmena očarovala všetkých!

#Mamina #diéta s dieťaťom #Mamina
ďalšie úspešné príbehy Úspešný príbeh

Možno vás to zaujíma

BLOG Zrkadlo, zrkadlo to povie, rovnako ženám aj mužom Zrkadlo, zrkadlo to povie, rovnako ženám aj mužom Zrkadlo, zrkadlo to povie, rovnako ženám aj mužom

Vy ste tá najkrajšia, alebo ten najkrajší! Bude dobré sa na to zvyknúť. Prečo?

#duševné záležitosti #vysnívaná postava
BLOG 5 typických chýb, ktorých sa môžete dopustiť pri chudnutí! 5 typických chýb, ktorých sa môžete dopustiť pri chudnutí! 5 typických chýb, ktorých sa môžete dopustiť pri chudnutí!

Je možné schudnúť aj s minimálnymi zmenami, alebo potrebujete pevné rozhodnutie? Spýtali sme sa na to odborníka!

#výživa #životný štýl
Ďalšie články BLOG

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!