Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Džínsy pred pôrodu vám opäť sadnú!

Vynikajúco vyzerať v šatách pred pôrodu nie je nemožné. Vieme, že potrebujete jednoduché riešenie, preto ponúkame takú diétu, ktorá si nevyžaduje veľa energie. S programom Mamina vám pomôžeme, aby ste sa dostali do formy.

4 najdôležitejšie fakty o programe Mamina:

1

Premýšľajte o tom, koľko času uplynulo od pôrodu a koľko kíl chcete schudnúť. Na základe toho zistíte, ktorý diétny program bude najvhodnejší.

2

Počas diéty budete kombinovať kokteily a tradičné jedlá, podľa tej metódy, ktorá vyhovuje Vašej nadmernej hmotnosti.

3

Ak ste za intenzívny štart a ste aspoň rok po pôrode, môžete začať so 14 dňovou fázou a konzumovať len kokteily.

4

Ako matka potrebujete zvýšený príjem vitamínu, preto Vám k diéte odporúčame vitamín Mom'secret, aby ste vždy mali dosť energie.

Prečo sa chudne zle po pôrode?

Džínsy pred pôrodu vám opäť sadnú!

Počas tehotenstva a dojčenia sa úplne zmení aj hormonálna rovnováha a metabolizmus. V tomto období s nadváhou často zápasia aj ženy s bezproblémovou postavou. Dokonca práve kvôli týmto zmenám nemusia nevyhnutne pomáhať ani predtým osvedčené metódy.
 

Džínsy pred pôrodu vám opäť sadnú!

Tréningy niekoľkokrát do týždňa, zložité a náročné diéty, ktoré si vyžadujú veľa energie, sa už viac nedajú zladiť s Vaším životom, pretože ako matka sa už nestaráte len o seba. Práve teraz potrebujete taký diétny kokteil, ktorý pripravíte rýchlejšie ako banánové pyré pre dieťatko.
 

Džínsy pred pôrodu vám opäť sadnú!

Počas doma strávených mesiacovch ako matka to vôbec nemáte ľahké. Medzi dvomi uspávankami rýchlo zjete, čo Vám príde pod ruku, aj zvyšky po malom často končia na Vašom tanieri, takto je ťažké niečo zhodiť z nadváhy.  Nedojedajte, lebo práve na nebadane prijímaných kalóriách záleží najviac! 
 

Čím je program IdealBody® efektívny?