Úspešný príbeh

Presne túto diétu som potrebovala

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Pre Veroniku sú veľmi dôležité prísne pravidlá, dobre nastavený systém a duševná podpora počas diéty. S programom sa zoštíhlila a zmenila aj svoj životný štýl.

Spoznajte príbeh Veroniky!

Ja potrebujem takú diétu, ktorá určite zaberie 
Vždy som mala športovú, normálnu postavu. Ženy, ktoré to poznajú určite neprekvapím: trvalo to až do tehotenstva. Po pôrode sa mi nepodarilo schudnúť, hoci som vyskúšala rôzne diéty. Kilá som nezhodila, ale získala som niečo: skúsenosti o vlastných hraniciach a spoznanie, že potrebujem komplexnú a dôslednú diétu.

Sama by som to nezvládla

Takto som našla diétu Idealbody® a jej program Veľkého chudnutia, do ktorého sme sa spolu s priateľkou prihlásili.  Pre mňa znamenalo veľa, že sme s ňou držali diétu spolu, ale ešte viac zavážilo, že som to mohla robiť v sprievode a pod pomocným dohľadom odborného tímu.  Priebežné kontroly a konzultácie ma zabránili v tom, aby som odklonila od cesty ku chudnutiu, alebo keď to bolo nevyhnutné napríklad v čase Vianoc, aby som sa mohla okamžite vrátiť k osvedčenej diéte.

Som nielen štíhlejšia, ale úplne som sa zmenila! 

Pretože diéta Idealbody® sa naozaj osvedčila: vôbec som necítila hlad, ťažké to bolo možno vtedy, ak niekto jedol predo mnou - ale časom som sa na to zvykla. Spoznala som a začala som variť aj reformné jedlá, chuťovky bez cukru, s ktorými som občas mohla uspokojiť aj svoju túžbu po sladkosti. Okrem toho bolo naozaj cítiť, že tento produkt zabezpečuje pre organizmus všetky potrebné živiny: dávnejšie znamenalo veľkú výzvu, že som bola počas diéty unavená, bez motivácie. S diétou Idealbody® práve naopak: vždy som bola plná energie, čo je pre matku životne dôležité. Ani som si nemyslela, že zbavenie sa nadbytočných kíl je iba jeden z pozitívnych dôsledkov diéty. Samozrejme veľmi sa teším svojej novej postave, ale som rovnako nadšená aj z toho, že som sa naučila vedome jesť, pripraviť si svoje jedlo, a tak skutočne dokážem dlhodobo udržiavať svoje výsledky. Boli to mimoriadne užitočné štyri mesiace v mojom živote!

Pre Veroniku sú veľmi dôležité prísne pravidlá, dobre nastavený systém a duševná podpora počas diéty.

Veronika sa zbavila dohromady 11 kg-ov, aaaa drží svoju váhu aj po roku! Pozrite si na fotkách!

Jej výsledky v číslach:
Obvod pásu: 87 cm → 76 cm
Boky: 110 cm → 96 cm
Stehná: 60 cm → 55 cm

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!