Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Účinná metóda pre náročných

Mítingy, termíny, teambuilding na pive, a ako bonus, zápas vášho syna. Pri toľkých úloh na 5 tréningov týždenne pravdepodobne nemáte ani čas, ani chuť. Potrebujete riešenie, ktoré funguje dobre, výsledky prináša jednoducho a bez športovania, a kvôli ktorému sa nemusíte vzdať ani obedňajších steakov.

Počas diéty:

1

Konzumujete kvalitnú, zdravú stravu, vyrobenú podľa nemeckých štandardov, užíva sa od 15 rokov bez ohľadu na pohlavie, nahrádza 1 milión jedál ročne.

2

Kokteily môžete zamiešať rýchlo a kdekoľvek, takže Váš život nebude o diéte. Kokteily Vás vôbec nebudú obmedzovať.

3

40% obsah proteínov v kokteiloch ochráni Vaše svaly, takže neschudnete zo svalov, ale z tuku.

4

Vždy môžete byť energický a v dynamickej forme, pretože 22 druhov vitamínov a minerálov Vás nabije.

Prečo nároční muži chudnú ťažko?

Účinná metóda pre náročných

Predtým ste nemali problém so svojím telom, ale tehličky teraz už miznú z brucha? Váš doterajší životný štýl už nemusí stačiť na to, aby Vás udržal v najlepšej forme, preto potrebujete nové metódy.
 

Účinná metóda pre náročných

Väčšina diét si  vyžaduje veľkú pozornosť a špeciálne stravovanie, čo odoberá energiu od dôležitejších vecí. Ľudia kvôli tomu sa jej často vzdajú ešte skôr, ako sa do nej pustia. Môžete robiť aj lepšie veci ako počítať kalórie.
 

Účinná metóda pre náročných

Mnoho ľudí tvrdí, že športovanie je nevyhnutné, ale nie je to najúčinnejšia metóda na chudnutie. Šport je síce zdravý, ale to ste asi vedeli, že 80% Vašej hmotnosti závisí od Vašej stravy?
 

Čím je program IdealBody® efektívny?

Čo by ste ešte mali vedieť o programe Pre náročných mužov?

Ak ste náročný, je prirodzené, že vždy chcete mať ideálnu postavu. Záleží vám na sebe, o najlepšie sa neusilujete len v práci, ale aj vo svojom živote. Nedopusťte, aby váš vzhľad neodrážal vašu osobnosť, aj preto by bolo dobré, keby vaše obľúbené značkové džínsy vám opäť perfektne sadli. Muž maximalista sa vždy usiluje o to najlepšie a hľadá efektívne, viditeľné riešenia. Aj vy ste taký? Potom si vyberte s ktorou z 3 diétnych metód Idealbody chcete dosiahnuť svoj cieľ: 

IdealBody® IdealBody®