Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Prichádzajú vaše najlepšie roky, dajte sa do formy!

Ženské časopisy už dlhšie tvrdia, a my súhlasíme: 50 je nový 40. V tomto veku je možné byť peknou, štíhlou, stačí len trochu inak držať diétu ako predtým - a my vieme ako. Program Silver sme prispôsobili vášmu veku a životnej situácii.

Počas diéty:

1

S programom prispôsobeným zmenám hormonálnej rovnováhy chudnete vo vyrovnanom tempe, zároveň si udržíte aj svoje zdravie.

2

Nemusíte sa vzdať tradičných obedňajších jedál, ale počiatočné obdobie môžete urýchliť aj obdobím len s kokteilmi.

3

V Vás nabijú energiouitamíny, pretože kokteily obsahujú 22 druhov vitamínov a minerálov, vďaka ktorým budte emocionálne a fyzicky vyrovnaní.

4

Za účelom zvyšovania metabolických procesov by bolo dobré sa pohybovať. Odporúčame najmä aktivity typu kardio (turistika, cyklistika).

Prečo sa chudne ťažko v menopauze?

Prichádzajú vaše najlepšie roky, dajte sa do formy!

Menopauza je často sprevádzaná pribúdaním hmotnosti, pretože zmeny v produkcii hormónov spomaľujú metabolizmus. V tomto období sa kilá môžu ukladať takmer bez dôvodu, aj keď ste vo svojom životnom štýle nič nezmenili. Nejete viac, ale tukové vankúšiky sa začínajú objavovať.
 

Prichádzajú vaše najlepšie roky, dajte sa do formy!

Zároveň je čoraz ťažšie zbaviť sa nadbytočných kilogramov,  a predtým osvedčené diétne metódy už nemusia pomáhať. Práve preto potrebujete takú diétu, ktorá sa prispôsobí potrebám Vášho tela, kíl navyše Vás zbaví pomalším tempom a zdravým spôsobom.
 

Prichádzajú vaše najlepšie roky, dajte sa do formy!

Žiaľ, v menopauze sa dostávajú do popredia aj problémy so sebavedomím. Zmeny v tele u mnohých žien spôsobia stratu sebadôvery, dokonca sa mnohé z nich vzdajú aj toho, aby dosiahli svoju vytúženú postavu. Úspešná diéta Vám však pomôže, aby ste sa znova cítili dobre vo svojej koži. 
 

Čím je program IdealBody® efektívny?