Počítajte tehličky na bruchu, nie kalórie v jedle!

Problémy s hmotnosťou môžete mať aj vtedy, keď športujete: vaša hmotnosť totiž v 80% závisí od stravy, keď častejšie zhrešíte, kilá aj napriek cvičeniu pribúdajú. Pri správnom stravovaní tá malá „tepelná izolácia,” ktorá zakrýva, ako tvrdo ste pracovali na svojej postave, rýchlo zmizne!

Počas diéty:

1

Vysoko kvalitnými 40% proteínovými kokteilmi môžete nahradiť hoci aj všetky jedlá, takže nemusíte ani variť.

2

Bielkovinový komplex s vysokou priemernou biologickou hodnotou 160 chráni Vaše svaly počas diéty, takže schudnete z tukov.

3

Kokteil obsahuje aj vlákninu, mastné kyseliny, vitamíny aj potrebné sacharidy, takže nemusíte brať celý rad doplnkov výživy.

4

V tie dni, keď aktívne športujete, do svojho jedálnička zaraďte jedno jedlo navyše: pred a po tréningu vypite polovicu kookteilu s vodou.

Prečo sa chudne ťažko, keď športujete?

Počítajte tehličky na bruchu, nie kalórie v jedle!

Mnoho ľudí si myslí, že kto športuje, nemá problémy s hmotnosťou, ale samozrejme nie je to tak. Táto mylná predstava však stačí na to, aby Vás zneistila: určite Vy robíte niečo zle, chyba je vo Vás. Pravda je však taká, že telesná hmotnosť závisí najmä od výživy.
 

Počítajte tehličky na bruchu, nie kalórie v jedle!

Keď počujete slovo diéta, prirodzene sa bojíte straty svalov, veď v telocvični nie preto cvičíte tvrdo, aby ste stratili výsledok svojej tvrdej práce. Pri nesprávnej diéte v dôsledku nesdekvátnemu príjmu živín najprv často odídu svaly, ale ak diétujete múdro, to sa nestane.
 

Počítajte tehličky na bruchu, nie kalórie v jedle!

Fyzická aktivita si vyžaduje primeraný príjem kalórií, takže z tohto dôvodu nie je možné dodržiavať diétu založenú na odopriatí. Príprava nízkokalorických jedál so správnym zložením a dobrej kvality, ktoré sú aj zdravé, si však vyžaduje veľa času a energie. Potrebujete riešenie, ktoré nevyžaduje zručnosti hviezdneho kuchára.
 

Čím je program IdealBody® efektívny?

Čo by ste ešte mali vedieť o programe Šport

Pri diéte popri športe je ochrana svalovej hmoty a kondície prvoradá. Ak trénujete, je samozrejmé, že tých neúprosných pár kíl sa chcete zbaviť tak, aby ste ani len náhodou neriskovali svoje doterajšie výsledky. Preto potrebujete vyváženú diétu, ktorá vám to môže zaručiť.

40% bielkovín v diéte Idealbody zaručuje presne to: aby ste chudli z tukov a nie zo svalovej hmoty. Biologická hodnota kokteilov je 162, čo znamená, že váš organizmus tieto bielkoviny vie oveľa lepšie zužitkovať ako vajíčka alebo tvaroh. Biologická hodnota je číslo, ktoré ukazuje, do akej miery a ako rýchlo sa bielkoviny zužitkujú, čiže to, ako ich organizmus dokáže využiť pre svoje fungovanie. Základnou referenčnou hodnotou je biologická hodnota celého vajíčka, a to je 100, čo znamená,  že ľudské telo ho dokáže využiť na 100%. Táto hodnota pre tvaroh je napríklad iba 81. Hodnota nad 100 sa často uvádza na rôznych proteínových prípravkoch.

Idealbody okrem špeciálneho bielkovinového komplexu obsahuje všetky potrebné živiny, ktoré vám pomôžu, aby ste pri tréningoch nemali problém s kondíciou a aby ste i napriek diéte až do konca boli vyrovnaný a energický. Kokteily počas diéty môžete používať niekoľkými spôsobmi: 

IdealBody® IdealBody® IdealBody®

Nemáte čas na komplikované diéty? Diéta Busy Days môžete vtesnať aj do mimoriadne náročného dňa

Udržať si svoju hmotnosť je najťažšie v časovo vypätom období, práve preto je v tomto období potrebná špeciálna diéta. Diétu Busy Days sme zostavili tak, aby ste jej počas dňa museli venovať čo najmenej času a pozornosti, lebo si nemusíte pamätať odlišné obdobia, kokteily vám dokonca vyriešia aj raňajky-olovrant a večeru. 

Prejsť na celý opis

Potrebujete bystré riešenie? Váš život so Smartdiétou nebude o diéte.

Ak máte pocit, že vám jedna tuhá strava denne nestačí, ale komplexnejší diétny program by ste časovo nezvládli, Smartdiéta je práve pre vás. Počas nej kokteilmi nahraďte 2 jedlá za deň  (olovrant a večeru), na raňajky a obed konzumujte zdravé jedlo s nízkym obsahom sacharidov. Nadbytočných kíl pomocou tejto jednoduchej metódy sa môžete zbaviť postupne.

Prejsť na celý opis

Túžite po metóde, ktorá sa dá ľahko dodržať? 30 dňová diéta kombinovaná so stravou je práve pre vás. 

Ak ste pripravený diétu začať s intenzívnou fázou len s kokteilmi a potom prejsť na kokteily v kombinácii s jedlom, tak vám chudnutie dlhodobo zabezpečí 30 dňová ZÁKLADNÁ diéta. Kúra pozostáva z troch, čoraz jednoduchšie dodržateľných fáz, po prvých troch dní na obed si už môžete dopriať tuhú diétnu stravu.

Prejsť na celý opis

Vyberte si hociktorý z našich programov, jedno majú spoločné: budete konzumovať 3,4 alebo 5 jedál, na základe vašej výšky:

IdealBody®

S mliekom alebo bez? Ako piť kokteily?

Správne dávkovanie

IdealBody®

  • Príprava s mliekom: 4 odmerky (35 g) prášku zamiešať v 300 ml mlieku s obsahom tuku 1,5%.

  • Z jednej krabice kokteilového prášku pripravíte 15 dávok s mliekom.

  • Odmerka je súčasťou balenia.

Desatoro úspešnej diéty:

1. Najlepší výsledok dosiahnete, ak si diétu vyberiete podľa svojej nadváhy.

2. Zjedzte predpísané množstvo, neschudnete viac, ak do kokteilu dáte menej prášku alebo zjete menej kalórií.

3. Nevynechajte jedlá, vaše telo môže začať vytvárať zásoby a chudnutie sa zastaví!

4. Pite dostatočné množstvo tekutiny, 2,5 až 3 litre, vrátane kokteilov.

5. Sledujte čas medzi jedlami. Medzi dvoma kokteilmi by mali uplynúť 3-4 hodiny, nejedzte viac naraz, napríklad na konci dňa.

6. Nezáleží len na kalorickej hodnote jedál, ale aj na ich zložení: venujte pozornosť obsahu uhľohydrátov, bielkovín a tukov.

7. Sacharidy nie sú nepriatelia! Znížte ich množstvo, ale nemusíte ich vylúčiť zo svojej stravy. K šalátu si môžete dať aj pol porcie obilia.

8. Nezačnite intenzívne cvičiť súčasne s diétou, ak ste pred diétou necvičili.

9. Ak počas diéty ste pravidelne hladný, opýtajte sa našich poradcov, čo by ste mohli robiť inak, pretože tento pocit pri diéte Idealbody nie je normálny.

10. Odvážte sa každý deň! V prvý deň ráno sa odvážte a zmerajte aj svoje miery, to vás bude motivovať počas diéty. Je dôležité, aby ste sa vždy vážili v rovnakom čase, aby ste videli, ako postupujete.

Im sa to podarilo, pridajte sa!

Úspešný príbeh Príbeh úspechu za prášok Idealbody! Príbeh úspechu za prášok Idealbody! Príbeh úspechu za prášok Idealbody!

Vášnivo zbierame príbehy úspechu! Ak sa Vám už podarilo zhodiť zopár kíl, napíšte nám, a odmeníme Vás s 15 dávkovým koktejlovým práškom Idealbody! 

#Silver #Mamina #Športový typ #Silver
Úspešný príbeh Dostal som späť samého seba a svoju chuť do života Dostal som späť samého seba a svoju chuť do života Dostal som späť samého seba a svoju chuť do života

Dávid schudol 25 kíl v rámci programu Veľké chudnutie - a nielen jeho postava, ale aj jeho stravovanie a životný štýl sa úplne zmenili. Tu je jeho príbeh!

#Športový typ
ďalšie úspešné príbehy Úspešný príbeh

Možno vás zaujíma

BLOG Prečo módne diéty nefungujú? Prečo módne diéty nefungujú? Prečo módne diéty nefungujú?

Čo sú to módne diéty a ako ovplyvňujú naše stravovacie návyky? Prečo im neprepadnúť a aké potraviny by sme si mali vybrať pre svoje zdravie?

#výživa #životný štýl
BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Ďalšie články BLOG

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!