Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Úspešný príbeh

Večne na diétach

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Sylvia vyskúšala nespočetne veľa metód, aby sa zbavila nadváhy. Teraz konečne dosiahla naozajstnú zmenu!

Mám 41 rokov a od detstva bojujem s nadváhou. Vyskúšala som nespočetne veľa metód, aby som zhodila niečo zo svojej nadváhy, ale žiadna nefungovala dlhodobo. Keď som natrafila na Idealbody, vážila som 78,8 kg. Nakoľko mám výšku 173 cm, podľa mnohých táto nadváha nebola hrozivá, ale ja som to videla ináč. Myslela som, že matka s dvoma deťmi by sa nemala zanedbávať - cítila som sa vo svojej koži zle, nebola som spokojná s pohľadom, ktorý som videla v zrkadle, veď som mala na sebe kilá navyše nielen od pása dolu, ale aj na paži! Nebolo to dôležité len z pohľadu mojej ženskosti a sebaistoty, aby som chudla, ale aj kvôli svojmu zdraviu. Chcela som byť fit, nielen pôvabná.

Ani raz som nebola hladná

Ako väčšina žien, aj ja milujem jesť a keď som začala s Idealbody, moja najväčšia obava bola to, že budem musieť hladovať. Našťastie ani jediný raz som nebola hladná, ešte ani v dňoch, keď som mohla konzumovať len kokteily. Som racionálny človek, ktorý rád plánuje dopredu. Aj vďaka tomu sa tentokrát diéta skončila s úspechom, veď na každý deň je presne určené, že čo, kedy a koľko môžem jesť, a teda celý postup bol plánovateľný. Už počas prvých troch dní som zhodila dve kilá, výsledky postupne prichádzali a to bolo veľmi motivujúce. Za každým ukazovala váha menej, avšak chudnutie nebolo rovnomerné. Týždenne som sa zbavila 1,5-2 kilogramov, i keď tieto výsledky neprichádzali rovnomerne. Ťažšie som prežívala periódy, keď sa chudnutie kvôli niečomu spomalilo, ale nakoľko som bola veľmi odhodlaná, rýchlo som sa povzniesla cez ťažšie chvíle. Navyše váha skôr či neskôr vždy potvrdila účinnosť diéty.

Mínus 12 cm odvšadiaľ!

Od druhého mesiaca diéty som sa začala pohybovať, každý deň som robila 20 minútové kardio-cvičenie, ktoré ešte viac pohlo dopredu so stratou hmotnosti. Pred začatím diéty som si vytýčila cieľ, že sa zbavím 16 kíl, čiže schudnem na 63 kíl, čo som o niečo viac, ako tri mesiace aj dosiahla. A predsa najfantastickejšie v tom celom nie je to, že som o toľko ľahšia, ale to, že môj pás a stehná sa stali tenšími o 12 cm! Teraz mi sadnú aj staré šaty, ktoré som už dávno odložila, lebo som si nemyslela, že ich ešte budem niekedy nosiť! Hoci diéta skončila, v zdravej životospráve pokračujem ďalej. Nekonzumujem cukry a tuky, len chudé mäso a celozrnné obilniny. Na večeru ešte niekedy pijem kokteil, vysnívanú 63 kilovú váhu si odvtedy udržiavam a konečne sa cítim dobre vo svojej koži.

Sylvia vyskúšala nespočetne veľa metód, aby sa zbavila nadváhy. Teraz konečne dosiahla naozajstnú zmenu!

BLOG 10 užitočných tipov na stravovanie 10 užitočných tipov na stravovanie 10 užitočných tipov na stravovanie

Zostavili sme pre vás niekoľko užitočných, ľahko sledovateľných a kedykoľvek denných tipov, ako zefektívniť stravu.

#výživa
Recepty Ríbezľová polievka s mätou Ríbezľová polievka s mätou Ríbezľová polievka s mätou
#obed #bezlepkový #aj pre diabetikov #polievka

Diétna kalkulačka: Nájdite tú pravú diétu pre vás!

Nájdite svoj ideálny Idealbody balík!

Pohlavie:

kg

cm