Úspešný príbeh

Adriana: Celulitída zmizla

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Aj do každodenného života mladých, atraktívnych žien sa dá Ideal Body® diéta jednoducho zaintegrovať. Adriana uviedla, že program bol pre ňu zábavný a jednoduchý.

Považovala som sa za športovú, veselú a aktívnu ženu, až kým som nebola konfrontovaná so skutočnosťou, že moja výška 173 cm je spojená s takmer 80 kg. Za 10 rokov som pribrala 20 kíl, našťastie úmerne. Cítila som, že to takto nemôže ďalej pokračovať a urýchlene potrebujem zmenu. Aj čo sa týka môjho životného štýlu, aj stravovania. Diéta? Od zajtra... Potom prišiel úder ako blesk z jasného neba, jedna z mojich priateliek natrafila na výzvu - Schudnite s nami! Ideal Body®! S voľbou priamo úmerne vzrástlo aj moje odhodlanie: dokážem to!

Začala som čítať o diéte (hoci som si ju všimla predtým, ako som si obzerala regály obchodov) rozprávala som sa na sociálnych sieťach s neznámymi ľuďmi o ich skúsenostiach a aj počas programu sme si neustále a hrdo navzájom zdieľali svoje výsledky.

Napriek množstvu práce a programov som sa ani minútu netrápila, vedela som, že ak sa rozhodnem v hlave, určite si tým prejdem. Tak sa aj stalo a teraz môžem povedať, že s Ideal Body® som len získala! Na jednej strane som si opäť dokázala, aké pravdivé je moje heslo, že „nemožné neexistuje, iba bezmocnosť“, na druhej strane je výsledok veľkolepý (rameno -4 cm; stehno -6 cm; prsia, pás, boky: -7 cm, -10 cm, -4 cm; váha -5 kg) a neskutočne sa z toho teším!

Konečne som ľahšia a štíhlejšia, moje vankúšiky a celulitída sú preč!

Samozrejme, som dostala veľkú podporu od svojej rodiny, priateľov, kolegov, ktorí stáli za mnou ako jeden človek od prvej minúty do poslednej. To všetko dokazuje aj skutočnosť, že som získala najviac hlasov od fanúšikov, za čo im touto cestou z celého srdca ďakujem! Veľa dobrých tipov a povzbudivých slov som dostala aj od hostiteľky Ideal Body®, Laury.

Musím povedať, že samotný program bol príjemný a jednoduchý! Nemusela som sa zaťažovať nakupovaním a varením (okrem zeleninovej polievky, keď sa ma dotklo, že milované druhy zeleniny nemôžem jesť), mala som viac času na iné veci, a pri dennom príjme živín som vôbec nebola hladná, ani unavená. Čokoládové koktejly sú úplne najobľúbenejšie, „vylepšené” višňami alebo jahodami chutia božsky, môžem ich len odporučiť

Samozrejme, nehovorím, že to vždy išlo ľahko. Večere formou bufetu, kotlíkové párty, narodeniny a meniny... Vždy som však vedela, aký je môj cieľ a pre mňa bola najdôležitejšia diéta a zdravé stravovanie (aj keď som si predtým, bohužiaľ, na konci namáhavého dňa vybrala skôr umelé jedlá), takže som držala diétu maximálne. Moje odhodlané konanie presvedčilo všetkých a nikto neapeloval.
Je pre mňa mimoriadnym potešením, že počas štyroch týždňov sa viac ľudí zaujímalo o diétu, o čom je, kedy jem, ako sa cítim a podobne. Niekoľko mojich známych, na základe mojich výsledkov, nadšenia a vytrvalosti, začalo s diétou, a dúfam, že podobné výsledky čoskoro dosiahnu aj oni!

Pretože pre ženu je obrovským šťastím cítiť sa v oblečení stále lepšie a lepšie, dostávať chválivé slová a uznanlivé pohľady.

A to všetko vďaka môjmu odhodlaniu, vytrvalosti a diéty Ideal Body®! Budem pokračovať v diéte, kým sa znova nedostanem do bombovej formy!

IdealBody®

Adrianino chudnutie v číslach:

- váha o 4,6 kg
- zmenšenie obvodu bokov o 4 cm
- zmenšenie obvodu pása o 10 cm
- zmenšenie obvodu hrudníka o 7 cm
- zmenšenie obvodu paže o 4 cm
- zmenšenie obvodu stehien o 10 cm

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!