Úspešný príbeh

Chela by som sa dostať späť do športovej formy

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Po nepríjemnom rozchode a následne počas nového vzťahu Flóra úplne opustila svoju bývalú športovú formu. Ale po určitom čase jej naozaj začalo chýbať jej staré ja: dievča, ktoré sa pekne obliekalo a sebavedomo sa pozeralo na svet. 
 

Stratila som svoju ženskú postavu

Bohužiaľ, v poslednom čase sa v mojom živote stalo veľa vecí a ja som stratila svoju bývalú ženskú postavu. V mladosti som súťažne športovala, ale kvôli viacerým psychických traumám som s tým prestala a pribrala som veľa kíl. Keď som začala študovať na univerzite, vážila som v priemere okolo 65-67 kíl. Za posledný rok a pol som dosiahla 87-88 kg. 

Prežila som veľkú traumu, tesne pred sobášom ma opustil priateľ, čo bolo východiskom pre to, aby som sa opustila. Môj ďalší partner bol šéfkuchár, ktorý rád jedol, a ja som si tento zvyk tiež osvojila. 
 

Chcem späť svoje staré ja

Po nejakom čase som sa dostala do bodu, keď mi naozaj začalo chýbať moje staré ja. Vôbec sa mi nepáčil svoj obraz v zrkadle. Mala som pocit, že sa vôbec neviem pekne obliecť, ani som sa neobliekaním nezaoberala toľko, ako predtým. Zameriavala som sa skôr na pohodlie. 

Pred IdealBody som vyskúšala viac štandardných diét, ale tie nefungovali. Mala som problém prinútiť sa dodržiavať pravidlá, ktoré by mi pomohli začať chudnúť. Keď som našla túto metódu, najviac sa mi zapáčilo, že stanovuje limity, hovorí, čo sa môže jesť, kedy a ako. Je to súbor pravidiel, ktorý sa dá ľahko dodržiavať.
 

Mojím cieľom je cítiť sa opäť dobre vo svojej koži

Keď som začala držať diétu, samozrejme som si stanovila cieľ v kilogramoch. Bolo to 66 kíl, čo je vzhľadom na moju výšku približne ideálne, a tak som sa vydala touto cestou. Prvý mesiac bol náročný, najmä preto, že som to robila v práci sama, bez účasti ďalších ľudí, ktorí by tiež diétovali, ale hnal ma môj vytýčený cieľ. Keď sa už začali dostavovať výsledky, udržalo ma to motivovanú. 

Okrem kilogramov sú niektoré veci tiež veľmi motivujúce. Samozrejme, že mám ženský cieľ, mám oblečenie, ktoré som si už veľmi dlho chcela znovu obliecť. A ak by som v nich vyzerala naozaj dobre, povedala by som si, že sa mi to podarilo. Chcela by som sa tiež dostať späť do športovej formy, pretože nechcem mať štíhlu postavu bez tvaru. Takže takmer každý deň tvrdo behám. 
 

Začala som byť omnoho viac uvedomelá

Vďaka diéte som sa začala oveľa viac starať o svoje stravovanie. Viac si uvedomujem, čoho, koľko jem a viac-menej dbám aj o kalórie, čo by som nikdy predtým nepredpokladala. Pijem oveľa viac tekutín a odkedy som začala behať, sa vraciam aj k starým zvykom.

Mojím obľúbeným koktejlom je banánový, pijem ho každé ráno, pridávam si do neho aj trochu kolagénu, a vlastne to sú moje raňajky. Za posledných pár mesiacov som vyskúšala veľa rôznych príchutí a všetky mi chutili. Vždy ich mám doma viaceré, aj 4-5, aby som ich mohla kombinovať.
 

Flórine obľúbené výrobky

Antioxidant s kolagénom

60 ks

Nový, účinnejší antioxidant s listami zeleného čaju, ginkgo bilobou, borovicovým ihličím Pinus massoniana Lamb a kolagénom. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k udržaniu pružnosti pokožky.

10,30 €

Odstrániť

BANÁNOVÝ IdealBody® bielkovinový koktejlový prášok

15 porcií, BEZLEPKOVÝ

S našim exotickým jemným koktejlom s banánovou príchuťou diéta sa stane potešením! Je bezlepkový, takže ho môžu s dôverou konzumovať aj tí, ktorí sú naň citliví.

25,90 €

Odstrániť

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!