Úspešný príbeh

Úspešný príbeh V zrkadle som videla ženu s nedostatkom sebavedomia V zrkadle som videla ženu s nedostatkom sebavedomia V zrkadle som videla ženu s nedostatkom sebavedomia

Dora si vďaka nedostatku sebavedomia uvedomila, že musí niečo urobiť. V tridsiatke je príliš skoro na to, aby sa utiekala do sebaľútosti, keď sa v nej vás skrýva mladá energická žena.

#Wonder Women
Úspešný príbeh Chela by som sa dostať späť do športovej formy Chela by som sa dostať späť do športovej formy Chela by som sa dostať späť do športovej formy

Po nepríjemnom rozchode a následne počas nového vzťahu Flóra úplne opustila svoju bývalú športovú formu. Ale po určitom čase jej naozaj začalo chýbať jej staré ja: dievča, ktoré sa pekne obliekalo a sebavedomo sa pozeralo na svet. 
 

#Wonder Women
Úspešný príbeh Povedali mi, že už musím prestať chudnúť Povedali mi, že už musím prestať chudnúť Povedali mi, že už musím prestať chudnúť

Adri sa po rodinnej tragédii uchýlila k jedlu. Kilá zákerne pribúdali, a keď som si to uvedomila, mala už 20 kíl navyše. Najprv som mala podozrenie na vnútorné príčiny, ale čoskoro sa ukázalo, že musím zmeniť svoj život a stravovacie návyky.

#Wonder Women
Úspešný príbeh Dosiahla som vysnívanú postavu! Dosiahla som vysnívanú postavu! Dosiahla som vysnívanú postavu!

Erika si splnila svoj sen pomocou Programu veľkého chudnutia Idealbody: dosiahla vysnívanú hmotnosť, teraz je o 13 kíl štíhlejšia. A to ešte nie je všetko: celý proces prežívala ako príjemné dobrodružstvo.

#Wonder Women #vysnívaná postava #Moderná žena
Úspešný príbeh Celý môj život sa zmenil Celý môj život sa zmenil Celý môj život sa zmenil

Erika výrazne schudla, za 6 mesiacov sa dokázala zbaviť 27 kg a nezmenilo to len jej vzhľad.

#Wonder Women #vysnívaná postava #Moderná žena

Ízletes csomagajánlataink „No Sport” garanciával

Zelený čaj

40-45 dávok

Zelený čaj je veľmi mnohostranný nápoj: povzbudzuje myseľ a telo, podporuje procesy detoxikácie. Už jednou šálkou denne urobíte veľa pre seba!

11,00 €

Odstrániť

BANÁNOVÝ IdealBody® bielkovinový koktejlový prášok

15 porcií, BEZLEPKOVÝ

S našim exotickým jemným koktejlom s banánovou príchuťou diéta sa stane potešením! Je bezlepkový, takže ho môžu s dôverou konzumovať aj tí, ktorí sú naň citliví.

25,90 €

Odstrániť

IdealBody® Shaker - Pink

350 ml

Praktický shaker, v ktorom ľahko pripravíte svoj kokteil. Je 100 % nepriepustný, takže si ho môžete vziať aj so sebou.

6,00 €

Odstrániť

LIFE CHANGER – 90-dňová diéta + Kolagén

VŽDY VÝHODNEJŠIE V BALÍKU

Komplexný balík pre veľké ciele! Ak ste sa rozhodli zmeniť svoj život a teraz sa vedome snažíte dosiahnuť ideálnu hmotnosť, balíček Lifechanger je to, čo hľadáte. 10 ks kokteilov, 3 Antioxidant, 1 Herbal Harmony, 1 komplexný kolagénový, 1 čaj, 1 Psyllium + DARČEK 1 Shaker.

331,49 €

Odstrániť

Akcie a typy vo Vašej doručenej pošte

Objednajte online!
Objednajte online! webshop

Vlastníte internetový obchod, fitnes štúdio, drogériu alebo máte obchod s reform potravinami a biopotravinami?

Hľadáme nových obchodných partnerov. Kontaktujte nás na info@idealbody.sk a čoskoro sa vám ozveme!