Úspešný príbeh

Môj manžel je na mňa hrdý, ako aj moje dievčatá!

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Cieľom Adri ako matky dvoch detí je návrat k svojej mladistvej postave a nádhernému ženskému šatníku. A či sa jej to podarilo? Fotky hovoria samy za seba!

15 kg nadváha po pôrode

Diétu som v skutočnosti naozaj potrebovala po narodení svojich dcér. Po oboch tehotenstvách som bojovala s nadváhou takmer 15 kg, ktoré som veľmi chcela zhodiť. Aj ako matka dvoch detí som chcela byť čo najkrajšia, ako som len mohla.

Prvýkrát som sa s koktejlmi IdealBody stretla pred 10 rokmi, keď sa mi narodila prvá dcéra. Moja sestra si ho náhodou zabudla doma pred odchodom do Anglicka a ja som ho vyskúšala. Bolo to vynikajúce! Preštudovala som si, na čo je tento koktejl dobrý, a ukázalo sa, že s veľkým príjmom tekutín a prihliadaním na stravu to bol produkt, ktorý mi pomohol úplne schudnúť. Takže, keď som po druhom tehotenstve začala opäť držať diétu, bolo jasné, že si opäť vyberiem túto možnosť. 

IdealBody®

Ťažký začiatok, veľkolepý úspech

Na začiatku diéty som bola veľmi odhodlaná, takže som sa rozhodla pre drastickejšiu 14-dňovú diétu, ktorá pozostáva z 3 denných koktejlových jedál. Potom, ako čas plynul a ja som začala vidieť výsledky, zmenila som obedy na tuhé jedlá a nakoniec som nahrádzala koktejlmi len večere. 

Počas diéty pre mňa nebolo najdôležitejšie zrkadlo alebo váha, ale to, ako sa cítim vo svojej koži. Keď vidím zmenu a robím pokroky v diéte, to mám najradšej a vždy dostanem nový impulz. Takýmto spôsobom sa to dá ľahšie zvládnuť.

Chcela som sa opäť obliekať žensky

Veľkou motiváciou počas diéty pre mňa bolo, že mám veľmi rada svoje oblečenie a chcela som sa v ňom opäť cítiť pekne a žensky. A samozrejme, chcela som sa manželovi páčiť rovnako ako na začiatku nášho vzťahu, čo bol pre mňa dôležitý aspekt, hoci ma o to nikdy nežiadal.

Keď som začala držať diétu, chcela som dosiahnuť pre mňa ideálnu hmotnosť 53 kg. Kritickou časťou môjho tela je hlavne pás, ktorý sa vždy pohybuje medzi dvomi veľkosťami. Ak priberiem, priberiem v oblasti pása a brucha, ale našťastie diéty fungujú veľmi dobre, chce to len vytrvalosť.

Vysnívaná hmotnosť: prekonaná

Keď tvrdím, že mi diéta išla veľmi dobre, nepreháňam, pretože išla až príliš dobre. Moja ideálna postava je o 1-2 kilá viac ako vážim teraz, mám pocit, že som schudla príliš veľa. Dávam prednosť ženskejším tvarom, takže nebudem smutná, ak sa mi 1-2 kilá vrátia.

Viem však, že sa teraz cítim oveľa ľahšie, vyrovnanejšie a som menej chorľavá. Cítim sa lepšie, som otvorenejšia a vďaka chudnutiu som získala sebavedomie. Môj manžel je na mňa hrdý, ako aj moje dievčatá a toto obdobie mi dalo veľa.

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!