Úspešný príbeh

Chcem byť najfit babkou!

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Po mnohých rokoch a mnohých neúspešných diétach je Andrea na celkom dobrej ceste k tomu, aby bola nielen najlepšou, ale aj najfit babkou na svete!

Rozhodla som sa, že odteraz chudnem len rozumne

Nikdy som nebola štíhla ako ihla, ale po druhom pôrode na mne zostalo 25 kg, ktorých som sa dlhé roky mohla zbaviť iba dočasne. Zunoval sa mi jojo efekt a rozhodla som sa, že odteraz chudnem len rozumne: vtedy som sa dočítala o súťaži Ideal Body a mala som pocit, že musím ísť do toho. Už len z toho dôvodu, že som sa prednedávnom dozvedela o tom, že sa stanem babičkou! Chcem, aby ma moje vnúča spoznalo v čo najlepšej forme!

Skutočné nádeje a množstvo pochvál

Začala som s veľkými nádejami, pretože som sa o tom dočítala veľa dobrého a aj moja sestra schudla vďaka tomuto výrobku. Moje nádeje sa úplne naplnili: schudla som 9,5 kg, cítila som sa skvele, dokonca sa zlepšil aj môj krvný cukor, nebola som hladná a stal sa zázrak zázrakov: nemala som chuť na sladké. To bolo zo všetkého najlepšie! Výsledky boli veľmi viditeľné, dostala som mnoho pochvál!

Všetko je dané pre úspech!

To zďaleka nie je konec, keďže by som sa ešte chcela zbaviť aspoň 10-15 kg. Nebude to ľahké, ale mám nástroje: podporu svojej rodiny a už osvedčenú Ideal Body diétu. Viem, že dosiahnem svoj cieľ a nemusím za to trpieť, môžem pokračovať svojím vlastným tempom smerom k zdravšiemu životu. Už len kvôli svojim rodičom, rodine, deťom a vnučke!

Andrea sa za 3 mesiace zbavila celkovo 9,5 kg.

IdealBody®

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!