Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Vedecké poznatky

30 dňová ZÁKLADNÁ diéta

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Tento program odporúčame rovnako pri menšej aj väčšej nadváhe. Ide o efektívny diétny program, ktorý sa môže nepretržite opakovať. Môžete chudnúť ľahko, bez hladovania a trápenia! 

IdealBody®Tento program odporúčame rovnako pri menšej aj väčšej nadváhe. Ide o efektívny diétny program, ktorý sa môže nepretržite opakovať. Môžete chudnúť ľahko, bez hladovania a trápenia! 
Cieľom 30-dňového programu je, aby Vám nový stravovací program pomohol v optimalizácii látkovej výmeny. Veď zdravie a štíhlosť, dobrý pocit zo seba a pekná pokožka závisia od správneho fungovania látkovej výmeny.
 

IdealBody®

Jedno z tajomstiev Idealbody® tkvie v príjme špeciálnych a kvalitných bielkovín, vďaka ktorým sa organizmus odhodlá odbúrať tukové zásoby, pričom sa svalstvo zachová! Ostatné výživné látky obsiahnuté v kokteilu zabezpečia, aby Váš organizmus v ničom netrpel nedostatkom.

Pri tejto diéte, v záujme zdravého úbytku hmotnosti, musíte dodržiavať špecifický systém, dávkovanie Idealbody® kokteilového prášku treba presne dodržiavať! Stravovať sa budete pravidelne – zloženie výživných látok kokteilu sa považuje za stravu(!) – tým pádom fáza hladovania nenastane!

Ak sa Váš váhový prebytok pohybuje okolo 40 kg alebo viac, napíšte nám niekoľko riadkov o sebe, aby sme vám mohli poslať diétny plán.

Pozrime sa na podrobný popis diéty!

1. Prechod, fáza detoxikácie (1-2-3. deň)

IdealBody®V prvé 3 dni programu oslobodíme organizmus od toxických látok, psychicky aj fyzicky sa naladíme na diétu. Aj keď sa tieto dni môžu zdať prísne, verte, organizmus bude vďačný za niekoľkodňovú detoxikáciu.
 

AKO?
Raňajky, obed, večeru (podľa potreby aj olovrant) treba nahradiť 1 porciou Idealbody® kokteilu.

2. Fáza úbytku hmotnosti (2 týždne)

IdealBody®Diéta sa ľahko dodržiava, nepotrebuje veľké zásahy do spôsobu života, no nadbytočné kilá sa predsa zo dňa na deň redukujú. V tejto fáze je cieľom, aby sme sa neustále uberali za vysnenou hmotnosťou. V organizme sa doplnia vitamíny, ale najlepším efektom je, že tukové zásoby sa neprestajne odbúravajú.

AKO?
Raňajky, večeru (podľa potreby aj olovrant) treba nahradiť 1 porciou Idealbody® kokteilu. Na obed si doprajte na bielkoviny bohaté, ale na sacharidy chudobné jedlo v kalorickej hodnote 600 kcal.

3. Fáza stabilizácie (2 týždne)

IdealBody®Vedeli ste, že sa organizmus po odtučňovacej kúre automaticky vráti na pôvodnú, zvyknutú telesnú hmotnosť? Práve preto je potrebná fáza stabilizácie, kedy si látková výmena a psychika privyknú na novú telesnú váhu, na nový nutričný objem a režim.

AKO?
Večeru (podľa potreby aj olovrant) treba nahradiť 1 porciou Idealbody® kokteilu. Ďalší kalorický príjem ku kokteilu by mal byť 1200-1500 kcal denne, na bielkoviny bohaté a na sacharidy chudobné jedlo. Program je 30-dňový! Ak sa chcete zbaviť ďalších nadbytočných kíl, začnite program odznova!

Diéta zaberie aj bez pohybu či intenzívneho športu, veď vaša váha je z 80% podmienená stravovaním.
Ak ste športovali aj doteraz, môžete v tom pokračovať, v tomto prípade budete musieť zmeniť dávkovanie, o čom sa dočítate ďalej.
Ak ste však doposiaľ nešportovali, nezačnite s intenzívnym pohybom spolu so začatím diéty. Ak chcete pokročiť aj v tejto oblasti, začnite malými krokmi, napr. vystúpte z autobusu skôr a pokračujte v ceste peši rýchlejším tempom, alebo namiesto výťahu choďte po schodoch, atď.
 

Poradenstvo

Našich poradcov môžete požiadať o pomoc pred, počas aj po diéte. Urobíme všetko preto, aby sme vám poskytli maximálnu podporu pri chudnutí.

Aj toto si prečítajte, je to dôležité!

Ak máte výšku do 160 cm a cítite byť príliš nasýtený, vynechajte olovrant. Pri výške nad 180 cm sa odporúča mať aj desiatu. Môže to byť okolo 11.00 hodine shake alebo ovocie s nízkym obsahom cukru (napr. jablko).