Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Vedecké poznatky

40 kg plus diéta Pre bacuľatých

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Vážite výrazne viac, ako pred tým? Máte pocit, že vysoká hmotnosť Vás zaťažuje, ste stále unavená a vyskytli sa už aj zdravotné problémy? Prípadne už dlhšiu dobu ste obézna a doteraz nič nepomohlo?

Nie ste sami, takéto problémy trápia mnohých ľudí! Okrem pohodlia a peknej postavy - ktoré sú samozrejme nemenej dôležité k tomu, aby ste sa cítili dobre vo vlastnej koži - je oveľa dôležitejšie, aby ste boli zdravý!

Zaujal Vás program? Čítajte ďalej!

IdealBody®Program 40 kg PLUS je prepracovaná verzia 30 dňového Programu pre osoby s výraznejšou nadváhou. Je to potrebné preto, lebo vyššia nadváha spôsobuje väčšie výkyvy v zložení tela, iné je obvyklé množstvo stravy ako aj nároky organizmu na živiny, čomu sa musíme prispôsobiť aj počas diéty.  V prípade vyššej nadváhy musíte rozmýšľať dlhodobo, veď ani tie kilá nenabehli za niekoľko týždňov.

Počas diéty musíte sledovať konkrétny postup, je potrebné prísne dodržiavať dávkovanie kokteilového prášku Idealbody®! Počas programu sa usilujte o dodržiavanie 4 stravovaní denne (raňajky, obed, olovrant, večera).

Pri tomto Programe sa striedajú intenzívne a menej intenzívne fázy: s týmto harmonogramom dostanete užitočnú pomoc k zvládnutiu diéty, ktorá nebude zaťažovať Váš organizmus, a pritom prináša efektný výsledok za krátku dobu.

IdealBody®

Ako vidíte, budete stravovať pravidelne, a vďaka zloženiu živín sa kokteil považuje za jedlo (!), preto budete chudnúť bez hladovania a trápenia a okrem toho dopomáhate k zníženiu zdravotného rizika spôsobeného obezitou!

Naše návrhy na prípravu jedál a recepty nájdete tu: pozbierali sme pre Vás vyskúšané, chutné a ľahko pripraviteľné jedlá, z čoho sa bude tešiť aj Vaša rodina!
Ak sa pustíte do Programu Idealbody® zaručene budete ľutovať iba to, že ste s tým už nezačali skôr!

Diétu Idealbody® môžete aplikovať aj keď máte cukrovku, v tomto prípade požiadajte o pomoc našich odborníkov.

Dostanete od nás plnú podporu

Tento program sa doplní o pravidelné bezplatné konzultácie, ktoré budete mať možnosť využiť. Naši odborníci v rámci tejto služby Vás budú v pravidelných intervaloch kontaktovať, aby Vám pomohli a podporili pri držaní diéty, prediskutujú s Vami prípadné otázky a diétu prispôsobujú Vašim individuálnym požiadavkám.

Konzultácie spravidla prebiehajú raz za týždeň, alebo raz za dva týždne, a prediskutované záležitosti potvrdzujeme aj e-mailom.  Ak je pre Vás pohodlnejšie, máte možnosť konzultovať iba písomne; resp. môžete sa rozhodnúť aj tak, že túto možnosť nebudete využívať.

Služba je bezplatná a nie je spojená so žiadnym záväzkom.

Postup pri diéte

1. Fáza naladenia sa (1-2-3. deň)

IdealBody®Ak sa Vám doteraz nepodarilo dodržiavať určitý režim v stravovaní, teraz je ten najvyšší čas! Pripravte sa na viac menších stravovaní, ak sa Vám totiž podarí zvyknúť si na to, aj diéta bude jednoduchšia!
AKO NA TO? Olovrant a večeru nahraďte 1 dávkou kokteilu Idealbody®.*  

Denný príjem kalórií môže byť okrem toho jedlo hodnoty 1200 kcal, bohaté na bielkoviny a s nízkym obsahom sacharidov.*

2. Fáza detoxikácie (4-10. deň)

IdealBody®

Je najvyšší čas zbaviť sa toxických látok a naštartovať spaľovanie tukov! Možno sa to zdá prísne, ale verte nám, zvládnete to!

4. DEŇ

Odporúčanou, nie však povinnou súčasťou diéty je očista čriev, ak sa ju rozhodnete vykonať, musíte postupovať podľa nasledovných pokynov: očista čriev vyžaduje niekoľko (3-4-5) hodín. Je dobré ju naplánovať na skoré ráno v pokojnejší deň, alebo napr. na víkend či na voľný deň. (Ak to inak nejde, môžete to urobiť aj v 3. deň neskoro poobede.)


AKO NA TO? 20 g horkej soli premiešajte v 1,5 dl vody (môžete ochutiť čerstvo lisovanou citrónovou šťavou) alebo pomarančovej šťavy a vypite, alebo si dajte 0,5 l liečivej vody Hunyadi János. Účinok sa prejavuje cca po dvoch hodinách, vtedy musíte ísť viackrát na záchod. Dve hodiny po poslednom vyprázdnení stolice môžete vypiť prvú dávku bielkovinového kokteilu. V ten deň si musíte vypiť ešte minimálne ďalšie tri dávky kokteilu. (Nevzťahuje sa to na tých, ktorí kúru robia v 3. deň neskoro poobede.)

Pozor! Očistu čriev urobíte iba raz! Ak trpíte na ochorenie žalúdku alebo črevného systému (zápalové ochorenia), očistu čriev neodporúčame!

5-10. DEŇ 
 

Raňajky, obed a večeru nahraďte 1 dávkou koktejlu Idealbody®.*

3. Fáza zníženia hmotnosti (11-24. deň)

IdealBody®Aj túto fázu ľahko dodržiavate, nevyžaduje si vážnu zmenu v životospráve, dodatočné kilá napriek tomu zo dňa na deň ubúdajú. Počas dvoch týždňov sa postupne približujeme k vysnívanej hmotnosti. Váš organizmus sa naplní vitamínmi, ale najlepšie je to, že popritom sa nepretržite nachádza v stave odbúravania tukov.

AKO NA TO? Raňajky, olovrant a večeru nahraďte 1 dávkou kokteilu Idealbody®. 
Na obed si dajte jedlo hodnoty 600 kcal, bohaté na bielkoviny a s nízkym obsahom sacharidov.*

4. Fáza stabilizácie (až do nasledujúcej fázy naladenia sa)