Úspešný príbeh

Vyzval som Idealbody na súboj a vyhrali sme!

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Laco zápasil so svojimi nadbytočnými kilami štyri mesiace v rámci Idealbody - a položil ich na lopatky. Oblečenie o dve veľkosti menšie, viditeľné chudnutie a zmena životosprávy.

No uvidíme, na čo je schopná tá diéta Idealbody®!

Muži majú radi výzvy, ale ja som už mal dosť z výziev, ktorému som čelil v dôsledku nadváhy. Vyskúšal som už veľa rôznych metód aj „zázračné“ prípravky na chudnutie, ale iba s dočasnými výsledkami. Keď som sa dočítal programu diéty Idealbody®, napadlo mi, tu je opäť vynikajúca príležitosť skúšať vlastnú silu vôle, odhodlanosť, no a v neposlednom rade otestovať samotnú metódu.

Žiadny jojo efekt, žiadny hlad, iba chudnutie! 

Pustil som sa teda do toho, a prvé prekvapenia som prežíval hneď na začiatku kúry. Podarilo sa totiž priebežne znížiť svoju hmotnosť, čo bolo veľmi silnou motiváciou po obvyklých výkyvoch. Okrem toho nielen že som nebol hladný, ale som si uvedomil aj to, že ľahšie sa mi dodržiava diéta, keď je prísnejšia fáza a vôbec nesmiem jesť tuhé jedlo, ako keď je systém trochu voľnejší - vtedy mi znamenalo väčšiu námahu dbať na kvalitu a kvantitu.

Výborná známka z chudnutia mne aj diéte Idealbody!

Vôbec nebolo ťažké zvládnuť štvormesačnú diétu. A aj keby bolo, stálo by to za to: potrebujem o dve čísla menšie nohavice, podľa názoru ostatných sú naozaj viditeľné tie chýbajúce centimetre, čo som dosiahol pomocou Idealbody®. Bola to pre mňa skutočne prvou naozaj efektívnou metódou, v neposlednom rade pre konzultácie, ktoré som počas kúry dostal. Motivoval ma, že každý týždeň musím referovať o dosiahnutých výsledkoch, že vyhodnotia môj denník o chudnutí a pri osobných stretnutiach dostanem odporúčania, čo musím zmeniť. Čiže som po skutočnej štvormesačnej výzve, čo sledovali aj iní, fandili mi a pomohli pri ťažších fázach. Našťastie diéta Idealbody® aj ja sme absolvovali túto skúšku na jednotku, čo odzrkadľuje moje telesné zmeny, nové šaty, obnovená životospráva, zdravé stravovanie aj obľúbenie pravidelného športovania.

Počas štyroch mesiacov sa Laco zbavil dohromady 11,5 kg-ov, aaaa drží svoju váhu aj po roku! Pozrite si na fotkách!

Laco zápasil so svojimi nadbytočnými kilami štyri mesiace v rámci Idealbody - a položil ich na lopatky.

Jeho výsledky v číslach:
Obvod pásu: 112 cm → 91 cm
Boky: 113 cm → 102 cm
Stehná: 62 cm → 55 cm
 

BLOG Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov Najlepší kolagén pre krásu vašej pleti a zdravie vašich kĺbov

Mnohí ľudia chcú podporiť zdravie svojej pokožky, kĺbov a vlasov, preto denne užívajú kolagénové doplnky alebo si pridávajú kolagén v prášku do rannej kávy.

#zdravie #životný štýl #vysnívaná postava
Recepty Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom Ovseno-tvarohové americké palacinky s kolagénom

Tieto kolagénom obohatené palacinky si môžete dopriať na raňajky alebo olovrant. Podávajte ich s jogurtom a bobuľovým ovocím!