Doručenie zadarmo nad 100,00 € !

Splňte vaše sny, buďte úspešná!

Diéta v 21. storočí nie je o sebatrýzni, ale o zdraví. Svoju vysnívanú postavu môžete dosiahnuť aj tak, že konzumujete kvalitné a chutné produkty, ktoré sa prispôsobia vašim individuálnym očakávaniam. A nakoniec sa za vami nebudú otáčať len chlapi, ale za vašim chrbtom vám budú závidieť aj kolegyne.

Počas diéty:

1

Vyberte diétu Výzva ako rýchlu pomoc, alebo diétu Základ, ktorá sa kombinuje s jedlom, preto sa drží ľahko.

2

Mysleli sme aj na životný štýl bez laktózy alebo lepku, môžete si vybrať aj z týchto kokteilov.

3

Nemusíte počítať kalórie a prezerať tabuľky živín, dokonca nemusíte ani variť.

4

Zloženie kokteilov podporuje zdravé chudnutie, vitamíny, ktoré obsahujú, Vás nabijú, budete vyrovnaný a dynamický.

Prečo sa modernej žene chudne ťažko?

Splňte vaše sny, buďte úspešná!

Väčšina diét je časovo náročná, vyžaduje si veľa pozornosti a energie,  a často sa nedá zladiť s bežným životom. Vytvorenie špeciálnej diéty a životného štýlu je ťažké, počas rozbehaných dňoch je priam nemožné. Táto jednoduchá diéta by však nemala obrátiť  hore nohami ani Vašu kuchyňu, ani Váš život. 
 

Splňte vaše sny, buďte úspešná!

My ženy máme tendenciu skúsiť každú novú, trendi diétu, ktorú nerobíme dôsledne. Okrem toho niekoľko z mnohých módnych metód je skutočne spoľahlivých a overených, z ktorých väčšina je, žiaľ, zbytočná a niekedy dokonca škodlivá. Namiesto toho je starý osvedčený recept, ktorý mnohí dokázali, lepší.
 

Splňte vaše sny, buďte úspešná!

Mnoho diét nie je vôbec vhodné pre ľudí s rôznymi potravinovými alergiami alebo špeciálnymi diétami. Tí, ktorí potrebujú sledovať prísady, obzvlášť ťažko nájdutakú  diétu, ktorá im vyhovuje a je aj účinná.
 

Čím je program IdealBody® efektívny?