Novinky

Obnovili sme

IdealBody®

Autor článku:

IdealBody®

 

Nový vzhľad, nové diétne programy... všetko čo potrebujete vedieť o obnovenom Idealbody!

Po 16 rokoch sme mali pocit, že po našich diétujúcich chceme konečne aj my zažiariť v novom šate. Obnova znamená nové obaly a novú webovú stránku – ako to môžete vidieť tu, a aj na pultoch obchodov.

Osvedčené zloženie koktejlov sa nezmenilo, vo všetkých ostatných oblastiach však môžete nájsť mnohé novinky.

Okrem nového vzhľadu prichádza webová stránka aj s novými funkciami: obnovili sme e-shop, zavádzame VIP systém a dokonca pracujeme aj na novinkách v súvislosti s programami.

Diétujúci si môžu okrem doteraz známych diétnych programov vybrať aj z nových, ktoré sú ešte viac prispôsobené k individuálnym životným situáciám. Samozrejme sme ponechali už obľúbenú 30 dňovú diétu v kombinácii s obedom a Diétu pre bacuľatých, odteraz sú však dostupné osobitne vyvinuté tipy a programy pre mamičky, ktoré sa túžia zbaviť prebytku po pôrode; pre náročných mužov, ktorí dbajú o seba; pre celý deň aktívnych a zároveň veľmi zaneprázdnených diétujúcich; pre dámy v prechodnom veku; pre atletických mužov a ženy bojujúcich s nadváhou, a tiež pre moderné ženy, pre ktoré je dôležité, aby sa ich diéta prispôsobila ich intelerančnému stravovaniu.

Obnovili sme!

BANÁNOVÝ IdealBody® bielkovinový koktejlový prášok

15 porcií, BEZLEPKOVÝ

S našim exotickým jemným koktejlom s banánovou príchuťou diéta sa stane potešením! Je bezlepkový, takže ho môžu s dôverou konzumovať aj tí, ktorí sú naň citliví.

25,90 €

Odstrániť

ČOKOLÁDOVÝ IdealBody® bielkovinový koktejlový prášok

15 porcií, BEZLEPKOVÝ

Kokteil s príchuťou čokolády je najväčším favoritom našich klientov. Jeho nugátová chuť aj najväčším maškrtníkom spríjemní diétu.

25,90 €

Odstrániť

IdealBody® shaker

500 ml

Praktický shaker, v ktorom ľahko pripravíte svoj kokteil. Je 100 % nepriepustný, takže si ho môžete vziať aj so sebou.

6,00 €